روزنامه کارگزاران – دی ۱۳۸۷

نمی‌دانیم چه کنیم با این «یک وجب» ستون هفتگی و «یک خروار» غلط زیادی! برخی خوانندگان پیشنهاد کرده‌اند «غلط‌های زیادی» عزیزان را گلچین کنیم. در این شماره همین کار را کرده‌ایم. همه چیز تلگرافی و گاه به شیوه پانتومیم! اخبار کوتاه
به گزارش خبرگزاری غلط‌های زیادی (غلطنا):
۱- آقای نوری المالکی نخست‌وزیر عراق گفته: «کسانی که دستشان به خون عراقی‌ها آغشته است پشت عمل این خبرنگار (منتظر الزیدی بنیانگذار خبرگزاری لنگه کفش) قرار داشتند. این خبرنگار به دنبال شهرت بود ولی در بدترین صفحات تاریخ جای گرفت.
* به نظر کارشناس «غلطنا»، آقای نوری المالکی اولا هیچ‌گونه آشنایی و اطلاعی از رموز حرفه خبرنگاری مدرن ندارد و بی‌ربط حرف می‌زند، ثانیا به نظر می‌رسد اخیرا بدون هماهنگی و اجازه ما حرف می‌زند. لابد قصد بازنشستگی دارد.

۲- آقای خزعلی دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر گفته: «من کفش آن خبرنگار عراقی را که به سوی بوش «لنگه کفش» پرتاب کرد، می‌بوسم.»
* جهت مزید استحضار ایشان، لنگه کفش نبود و یک جفت کفش بود. محض محکم‌کاری عرض شد که اگر قرار است کاری بشود ناتمام و نصفه‌نیمه نباشد.
۳- آقای جنتی امام جمعه موقت تهران گفته: «نباید از این انتفاضه لنگه کفش به سادگی بگذریم. آفرین بر این مردی که کفش‌ها را پرتاب کرد… و من پیشنهاد می‌کنم هر وقت در عراق و ایران تظاهرات ضدآمریکایی می‌شود، با لنگه کفش باشد. این حرکت خیلی پیام دارد.» ادامه مطلب